Popusti kuca i basta Popusti kuca i basta
gol 2/1 300896 Slike

Gol 2/1 300896 cene

Gol 2/1 300896 dvostruka zabava za male fudbalere.Zamislite igračku koja raste zajedno sa vašim detetom, prilagođavajući se njegovim veštinama i entuzijazmu za fudbal upravo to nudi Gol 2/1 300896.Ovaj inovativni set idealan je za svakog mladog fudbalera, pružajući ne samo sati zabave već i mogućnost za razvoj fudbalskih veština, bilo da se radi o timskoj igri ili solo vežbanju šutiranja na gol.Od istih delova možete sklopiti 1 veliki ili 2 mala gola.Fleksibilnost seta, koji se lako transformiše iz jednog velikog u dva manja gola, čini ga savršenim rešenjem za svaki dom. Kompletan Set: Sadrži sve potrebne delove za montažu gola ravni i ugaoni delovi, mrežu, loptu i ručnu pumpu, nudeći kompletan paket za zabavu odmah iz kutije. Materijal i Dimenzije: Izrađen od čvrste plastike, set je dizajniran da izdrži kako unutrašnju tako i spoljašnju upotrebu. Veliki gol meri 87x 60 x 40cm, dok se mali golovi mere 45 x 31 x 23 cm, pružajući idealnu veličinu za mališane. Lako se sklapa i rasklapa, što znači da je uvek spreman za igru, bilo da ste kod kuće ili na odmoru Ovaj fudbalski set nije samo igračka, već i alat koji pomaže u razvoju fizičke aktivnosti, timskog rada i sportske preciznosti kod dece. Bilo da se koristi za prijateljsku utakmicu u dvorištu ili za vežbanje u dnevnoj sobi, garantuje sate zabave i aktivnog života za celu porodicu. Ovaj i slične proizvode možete pogledati na sledećem linku: http://kupinaklik.com/kategorijaproizvoda/igracke/sportskeigracke/ Partneri: https://www.eponuda.com/igrackecene Slike i opis su informativnog karaktera. Trenutnu raspoloživosti proizvoda možete proveriti telefonom ili putem našeg maila: kupinakliknis@gmail.com.