Popusti kuca i basta Popusti kuca i basta
Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102 Slike

Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102 cene

Ženski ručni sat u boji roze zlata švajcarskog brenda Wenger. Atraktivan model sa crnim reljefnim brojčanikom i cirkonima. Pancirna narukvica uvek ističe eleganciju..
 
Wenger Ženski analogni ručni satovi
  • Najbolja cena
 
Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102 Slike
Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102
Trenutno najbolja ponuda:
28382.00 din u Satovi Beric
Više o ponudi Prikaži prodavnice (1)
 
Prodavac Napomena Na stanju Cena Prodavac

Satovi Beric

Vodeća kuća, vodećih brendova!
Na stanju
Poseti prodavnicu
Besplatna dostava za porudžbine preko 2000 dinara.
Vodeća kuća, vodećih brendova!
01.1721.102 WENGER Urban Donnissima ženski ručni sat
Prodavcu napomenite da ste proizvod videli na portalu EPONUDA.com
Cena ažurirana: 13.04.2024

OPIS I KARAKTERISTIKE

Ženski ručni sat u boji roze zlata švajcarskog brenda Wenger. Atraktivan model sa crnim reljefnim brojčanikom i cirkonima. Pancirna narukvica uvek ističe eleganciju.

  • Tipovi proizvoda
    Ženski analogni ručni satovi
 
 
Promena cene

Grafikon prikazuje kretanje najniže cene proizvoda u izabranom vremenskom periodu.

Trenutno najbolja ponuda:

28.382,00 din u Satovi Beric

 
Popularni testoviPrikaži sve
KOMENTARI
 
 
 
EPonuda sajt za upoređivanje cena i proizvoda, Vam omogućava da brzo i lako nađete Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102 po najpovoljnijoj ceni u prodavnicama Satovi Beric. Naš cilj je da kupci budu što bolje informisani o ponudi na tržištu Srbije (Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Leskovac, Subotica i ostali gradovi). Vrlo lako nalazite željeni proizvod, cene i akcije za kategoriju Ženski analogni ručni satovi cene , ne morate da lutate od sajta do sajta za Wenger Ženski analogni ručni satovi, sve Vam je na jednom mestu. Naši operateri svakodnevno ažuriraju cene ali je potrebno da proverite cenu i dostupnost kod prodavnice. EPonuda ne može da garantuje potpunu tačnost specifikacije i slika za Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102. Pre kupovine, proverite podatke na sajtu prodavnice.
 
NAJNOVIJI PROIZVODI
 

Wenger Metropoliten Donnissima ženski ručni sat 01.1731.108

Wenger Edge Romans Gold Women''s Swiss Made ručni sat 01.1121.111

Wenger Edge Index Silver Women''s Swiss Made ručni sat 01.1121.101

Wenger City Very Lady Rose Gold Women''s Swiss Made ručni sat 01.1421.108

Wenger City Very Lady Rose Gold Women''s Swiss Made ručni sat 01.1421.107

Wenger Avenue White Women''s Swiss Made ručni sat 01.1621.106

Wenger ''City Classic'' Silver Women''s Swiss Made ručni sat 01.1421.105

Wenger ''City Classic'' Women''s Swiss Made ručni sat 01.1421.104

Wenger ''City Classic'' Women''s Swiss Made ručni sat 01.1421.106

Wenger Urban Classic Vintage Black dial Gold Mesh Strap Women Swiss made ručni sat 01.1021.120

Wenger Urban Classic Vintage Silver dial Gold Mesh Strap Women Swiss made ručni sat 01.1021.118

Wenger Urban Donnissima ženski ručni sat 01.1721.102

Wenger ženski ručni sat 01.1721.114

Wenger ženski ručni sat 01.1621.114

Bigotti ženski analogni ručni sat raffinata bg.1.10541-5

Bigotti ženski analogni ručni sat raffinata bg.1.10541-3

Bigotti ženski analogni ručni sat raffinata bg.1.10538-2

Bigotti ženski analogni ručni sat raffinata bg.1.10538-1

Bigotti ženski analogni ručni sat quotidiana bg.1.10532-5

Bigotti ženski analogni ručni sat quotidiana bg.1.10532-3

Bigotti ženski analogni ručni sat quotidiana bg.1.10532-1

Vostok Europe ženski undine chronograph plavi roze zlatni sportsko elegantni ručni sat sa roze zlatnim metalnim kaišem ( vk64/515b670n )

Vostok Europe ženski undine chronograph plavi roze zlatni sportsko elegantni ručni sat sa plavim kožnim kaišem ( vk64/515b670k )

Vostok Europe lady line ženski undine chronograph belo plavi roze zlatni sportski sat sa roze zlatnim pancir kaišem ( vk64/515b527n )

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10569.5

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10569.4

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10569.1

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10559.5

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10559.4

Santa Barbara Polo ženski analogni ručni sat luxury sb.1.10559.3