Filteri

Proizvođač

Cena

Min: 5959

Max: 138940

 

 

Najnoviji
Newsletter

Poslednjih 5 komentara

   
Sortiraj po:
 
Filter►
Proizvođač: Hp
 

HP 1820-24G (J9980A), 24x10/100/1000 autosensing, 2xSFP Gigabit ports svič

NET HP 1820-24G Switch, J9980A 1820-24G, 24 x 10/100/1000 + 2 dual-personality ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
17.990 - 24.005 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 
-25%

HP 1920S-24G 2SFP JL381 JL381A, 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 2 SFP 100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje svič

NET HP 1920S-24G 2SFP Switch, JL381 JL381A, 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 2 SFP 100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
20.726 - 31.720 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 
-35%

HP 1820-24G-PoE+185w J9983A svič

NET HP 1820-24G-PoE+185w Switch, J9983A NET HP 1820-24G-pOe+-185w Switch, J9983A, 24 x 10/100/1000 + 2 SFP 100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
38.716 - 47.990 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 
-19%

HP 1920S-48G 4SFP JL382A JL382A, 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 4 100/1000 SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje svič

NET HP 1920S-48G 4SFP Switch, JL382A JL382A, 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports + 4 100/1000 SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
41.738 - 51.990 dinUporedi Cene Prodavaca (6)
 
-20%

HP 1820-48G J9981A svič

NET HP 1820-48G Switch, J9981A 1820-48G, 48x10/100/1000+4SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
38.140 - 48.999 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 
-22%

HP 1420-24G JG708B svič

Unmanaged, 24 x 10/100/1000 silent operation - fanless, 1U rackmount, - unmanaged, 24 x 10/100/1000 silent operation - fanless, 1U rackmount...

detaljnije >
20.890 - 23.720 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 
-12%

HP 2530-48G J9775A svič

NET HP 2530-48G Switch J9775A, 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports, Dual-personality serial console port, Processor ARM9E @ 800 MHz, 256 MB flash, 128 MB DDR3 DIMM, 77,3 million pps, 104 Gbps...

detaljnije >
138.940 - 149.999 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 
-7%

HP 1820-8G J9979A svič

NET HP 1820-8G Switch J9979A,...

detaljnije >
12.990 - 16.590 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 
-22%

HP 1920S-8G (JL380A), 8x10/100/1000 auto-negotiating svič

HP 1920S-8G (JL380A), 8x10/100/1000 auto-negotiating, - HP 1920S-8G (JL380A), 8x10/100/1000 auto-negotiating...

detaljnije >
12.378 - 22.424 dinUporedi Cene Prodavaca (4)
 
-45%

HP 2530-24 PoE+ (J9773A) svič

HP 2530-24 PoE+ (J9773A), 24x10/100/1000 PoE+, 4xGigabit SFP, - HP 2530-24 PoE+ (J9773A), 24x10/100/1000 PoE+, 4xGigabit SFP...

detaljnije >
112.270 - 115.720 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 
-3%

HP 2530-24G, 24x10/100/1000, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports svič

NET HP 2530-24G Switch, J9776A Cost-effective, reliable, and secure fully managed Layer 2 switches 8, 24, or 48 Gigabit or Fast Ethernet ports with 4 Gigabit uplink ports(2 uplinks on 8-port models) PoE+ models for voice, video, a...

detaljnije >
55.988 - 58.800 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 
-5%

HP 1420 5G PoE+ (32W) JH328A svič

NET HP 1420 5G PoE+ (32W) Switch JH328A - NEUPRAVLJIV ► - NET HP 1420 5G PoE+ (32W) Switch JH328A - NEUPRAVLJIV...

detaljnije >
9.212 - 13.190 dinUporedi Cene Prodavaca (6)
 
-30%

HP 1820-8G-PoE+ (J9982A) svič

HP 1820-8G-PoE+ (J9982A), 8x10/100/1000 autosensing,...

detaljnije >
21.400 - 22.990 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 
-7%

HP 5500-48-PoE JE107AR svič

5500-48-PoE, 48 auto-sensing 10/100 PoE ports, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP ports, 1 RJ-45 serial console port, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 3, Napajanje unutarnje Enterprise-level performance High availabil...

detaljnije >
9.490 - 9.999 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 
-5%

HP 1410-8G J9559AR REMAN svič

NET HP LX-LC MINI GBIC J4859CR, REMAN PROCURVE LX-LC MINI GBIC, SX-LC mini GBIC je Small Form Factor Pluggable (SFP) gigabit LX transceiver koji pruža full-duplex gigabitno rešenje do 3000 M,...

detaljnije >
9.212 dinCena Prodavaca (1)
 

HP 1420-8G-PoE+ svič

HP 1420-8G-PoE+, 8x10/100/1000Mb ports (JH330A) ►...

detaljnije >
15.624 dinCena Prodavaca (1)
 

HP V1405-8G JD871A svič

HP 1405-8G Switch, 8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports,...

detaljnije >
6.390 dinCena Prodavaca (1)
 

HP SX-LC MINI GBIC RMkt svič

HP SX-LC MINI GBIC RMkt J4858CR, 1 LC 1000BASE-SX port, Duplex: full only, 62,5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G,651 and ISO/IEC 793-2 Typ...

detaljnije >
5.959 dinCena Prodavaca (1)