Filteri

Proizvođač

Cena

Min: 980

Max: 999999

 

 

Tip proizvoda


Najnoviji
Newsletter

Poslednjih 5 komentara

   
Sortiraj po:
 
Filter►
Proizvođač: D-link
 

D-Link SOHO GO-SW-5E/E svič

DLink Switch SOHO GO-SW-5E/E Switch 5-portni Ethernet, 5 x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljašnje,...

detaljnije >
980 - 1.290 dinUporedi Cene Prodavaca (15)
 

D-Link GO-SW-8E/E 8-portni svič

8 port 10/100 ethernet switch IEEE 802,3x CE class B, FCC class B, - 8 port 10/100 ethernet switch IEEE 802.3x CE class B, FCC class B...

detaljnije >
1.090 - 1.720 dinUporedi Cene Prodavaca (15)
 

D-Link DKVM-222 svič

KVM swtich D-Link DKVM-222 DKVM-2221, desktop, Priključci USB, Rezolucija 2048x1536, Upravljanje OSD &"Hot Key&", taster, Napajanje spoljašnji adapter, Oprema 2x KVM kabela uključena,...

detaljnije >
4.800 - 5.099 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DGS-1100-08P svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Managed Mreža - Standardi: IEEE 802,3af Protok: 10/100/1000Mbps Switching: 16Gbps Forwarding: 11,9Mpps MAC adrese - Tabela: 8k VLAN - Standardi: IEEE 802,1q Zaštita - Monitoring: IEEE 80...

detaljnije >
17.320 - 20.999 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DGS-1210-28P svič

D-Link switch DGS-1210-28P DGS1210-28P, 24 10/100/1000 + 4 SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
51.800 - 68.418 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link DES-1008PA svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3 10BASE-T, IEEE 802,3af, IEEE 802,3u 100BASE-TX, IEEE 802,3x Protok: 10/100Mbps (half duplex), 20/200Mbps (full duplex) Switching: 1,6Gbps Forwardi...

detaljnije >
7.200 - 11.799 dinUporedi Cene Prodavaca (8)
 

D-Link DGS-1100-08 svič

8-port EasySmart Gigabit 10/100/1000Mbps Switch, VLAN, QoS, Port mirroring, Web management, Rackmount kit,...

detaljnije >
4.999 - 6.790 dinUporedi Cene Prodavaca (10)
 

D-Link GO-SW-16G 16port svič

D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E GO-SW-16G/E, 16xt 10/100/1000Mbps, 16xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko,...

detaljnije >
8.280 - 11.450 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link GO-SW-24G 24port svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: ANSI/IEEE 802,3 NWay auto-negotiation, IEEE 802,3 10BASE-T, IEEE 802,3ab 1000Base-T, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3u 100BASE-TX, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSM...

detaljnije >
9.900 - 15.450 dinUporedi Cene Prodavaca (8)
 

D-Link DGS-1005P svič

Switch D-LINK DGS-1005P 5-Port 10/100/1000Mbps,...

detaljnije >
7.700 - 10.836 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DGS-1210-26, Smart 24-Port Gigabit with 2 SFP ports svič

Switch D-LINK DGS-1210-26, Smart 24-Port Gigabit Switch with 2 SFP ports,...

detaljnije >
19.200 - 25.074 dinUporedi Cene Prodavaca (4)
 

D-Link DGS-3120-24TC/SI svič

- D-Link DGS-3120-24TC, 24-port 10/100/1000Mbps L2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT/SFP...

detaljnije >
76.522 - 81.020 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DGS-1210-24P svič

Switch D-LINK DGS-1210-24P, 24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports (12 x PoE ports),...

detaljnije >
49.896 - 61.490 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DGS-1210-08P svič

Switch D-LINK DGS-1210-08P, 8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports (8 x PoE ports, fanless),...

detaljnije >
19.100 - 20.399 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link Dgs-1008d svič

Switch D-LINK DGS-1008D 8-Port 10/100/1000Mbps,...

detaljnije >
2.990 - 4.299 dinUporedi Cene Prodavaca (15)
 

D-Link DES-1005d svič

Switch D-LINK DES-1005D, 5-port 10/100Mbps,...

detaljnije >
990 - 1.638 dinUporedi Cene Prodavaca (14)
 

D-Link Gigabit switch rj-45 dgs-1024d svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3a/b, IEEE 802,3p, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protok: 10/100/1000Mbps Switching: 48Gbps MAC adrese - Tabela: 8k Memorija - Bafer: 512kB Pr...

detaljnije >
14.350 - 20.999 dinUporedi Cene Prodavaca (14)
 

D-Link DES-1008d 8 port 10/100mbps svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Protok: 10/100Mbps Priključci pozadi - RJ-45: 8 Fizičke karakteristike - Stanje: Nekorišćeno Garancija - Garancija: 2 godine,...

detaljnije >
1.190 - 2.142 dinUporedi Cene Prodavaca (12)
 

D-Link Des-1016d desktop svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Protok: 10/100Mbps Dodatne funkcije - Ostalo: 8MB RAM memorije Priključci pozadi - RJ-45: 16 Fizičke karakteristike - Dim.: 230mm x 140mm x 45mm Materijal: Metalno kući...

detaljnije >
4.800 - 5.899 dinUporedi Cene Prodavaca (11)
 

D-Link Dgs-1016d svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3a/b, IEEE 802,3p, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSMA Protok: 10/100/1000Mbps Switching: 32Gbps Memorija - Bafer: 512kB Fizičk...

detaljnije >
10.090 - 15.299 dinUporedi Cene Prodavaca (10)
 

D-Link DES-105 svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3p, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSMA Protok: 10/100Mbps Switching: 1Gbps Priključci pozadi - RJ-45: 5 Fizi...

detaljnije >
2.150 - 2.790 dinUporedi Cene Prodavaca (10)
 

D-Link DES-108 svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3p, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSMA Protok: 10/100Mbps Switching: 1,6Gbps Priključci pozadi - RJ-45: 8 Fi...

detaljnije >
2.799 - 3.590 dinUporedi Cene Prodavaca (10)
 

D-Link Des-1024d svič

D-Link DES-1024D 24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje,...

detaljnije >
6.352 - 8.999 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link DGS-1210-28 svič

D-Link switch DGS-1210-28 DGS-1210-28, 24 x 10/100/1000Mbps + 4 x 1000BaseT SFP ports, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
24.332 - 30.890 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link DGS-1008P svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,1p, IEEE 802,3, IEEE 802,3a/b, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protok: 10/100/1000Mbps Switching: 16Gbps Forwarding: 1,488,000pps po portu MAC adrese - Tab...

detaljnije >
10.600 - 13.999 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link DES-1210-28P svič

Switch D-Link DES-1210-28P DES-1210-28P, 24x PoE 10/100Mbps, 2x Combo SFP, 2x 1000BaseT, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
36.000 - 46.490 dinUporedi Cene Prodavaca (9)
 

D-Link DGS-105 svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3ab 1000Base-T, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3p, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSMA Protok: 10/100/1000Mbps, 10Gbps MAC adrese -...

detaljnije >
3.000 - 4.499 dinUporedi Cene Prodavaca (8)
 

D-Link DGS-1210-24 24 port + 4 slot Smart svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Managed Mreža - Standardi: IEEE 802,3, IEEE 802,3a/b, IEEE 802,3u, IEEE 802,3x, IEEE 802,3z Protok: 10/100/1000Mbps Switching: 48Gbps Priključci pozadi - RJ-45: 24 Optički: 4xSFP combo F...

detaljnije >
20.700 - 27.216 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link GO-SW-8G svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: ANSI/IEEE 802,3 NWay auto-negotiation, IEEE 802,3 10BASE-T, IEEE 802,3ab 1000Base-T, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3u 100BASE-TX, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSM...

detaljnije >
2.900 - 4.130 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link GO-SW-5G svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: ANSI/IEEE 802,3 NWay auto-negotiation, IEEE 802,3 10BASE-T, IEEE 802,3ab 1000Base-T, IEEE 802,3az EEE, IEEE 802,3u 100BASE-TX, IEEE 802,3x Protokoli: CD, CSM...

detaljnije >
2.290 - 3.130 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link DES-1005P svič

Switch D-LINK DES-1005P, 5-Port Fast Ethernet Unmanaged Metal Desktop Switch with 1 PoE Port,...

detaljnije >
6.360 - 8.999 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link DGS-1210-16 16port svič

Switch D-LINK DGS-1210-16, Web Smart 16-Port Gigabit Switch with 4 Combo SFP Slots,...

detaljnije >
17.500 - 21.599 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link DGS-1210-48 svič

Switch D-LINK DGS-1210-48, 48-Port Gigabit Switch with 4 Combo SFP Slots,...

detaljnije >
47.900 - 61.099 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link Dgs-1005d svič

D-Link DGS-1005D 5x 10/100/1000Mbps CopperGigabitEthernetSwitch, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajanje eksterno,...

detaljnije >
2.400 - 3.150 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DES-1100-16 16 port Easy Smart svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Managed Mreža - Standardi: IEEE 802,3x Protok: 10/100Mbps Switching: 3,2Gbps Priključci pozadi - RJ-45: 16 Fizičke karakteristike - Materijal: Metalno kućište Boja: Crna Stanje: Nekorišć...

detaljnije >
6.048 - 10.499 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DGS-108/E svič

Switch 8-portni gigabitni D-Link DGS-108/E (metalno kućište) DGS-108/E, 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje,...

detaljnije >
4.490 - 5.890 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DGS-1100-05 5port EasySmart svič

Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Managed Mreža - Standardi: IEEE 802,3x, IEEE 802,3z Protok: 10/100Mbps Switching: 10Gbps Priključci pozadi - RJ-45: 5 Fizičke karakteristike - Dim.: 141mm x 85mm x 28mm Masa: 0,32kg Boja...

detaljnije >
3.800 - 4.599 dinUporedi Cene Prodavaca (4)
 

D-Link DEM-311GT svič

D-Link DEM-311GT D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dometa do 550m, Podržava sve switcheve sa SFP slotovima,...

detaljnije >
7.400 - 12.890 dinUporedi Cene Prodavaca (4)
 

D-Link DES-3200-28 svič

- D-Link DES-3200-28, 24-Port Fast Ethernet managed L2 switch with 2 Gigabit SFP ports and 2 Gigabit Combo BASE-T/SFP ports...

detaljnije >
24.332 - 26.360 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DLink Switch Layer 2 SMART DGS-1100-24 svič

Switch D-LINK DGS-1100-24, 24-Port Gigabit Switch, - Switch D-LINK DGS-1100-24, 24-Port Gigabit Switch...

detaljnije >
20.480 - 37.021 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 
1 2 Sledeća >