Filteri

Proizvođač

Cena

Min: 990

Max: 28990

 

 

Najnoviji
Newsletter

Poslednjih 5 komentara

   
Sortiraj po:
 
Filter►
Proizvođač: D-link
 

D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 Passthrough mrežni starter kit

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Mrežna karta / adapter Mreža: Žična Interfejs: Strujna mreža Maksimalni protok: 1 Gbps Protok: 10 / 100 / 1.000 Mbps Priključci: 1x RJ-45 Standardi žične mreže: IEEE 1901 (HomePlug AV2), I...

detaljnije >
6.990 - 10.080 dinUporedi Cene Prodavaca (7)
 

D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Starter Kit

- D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 600 Gigabit Starter Kit...

detaljnije >
6.558 - 11.399 dinUporedi Cene Prodavaca (10)
 

D-Link DHP-W311AV PowerLine 500 HomePlug AV Wireless Kit

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Mrežna karta / adapter Mreža: Bežična, Žična Interfejs: Strujna mreža Maksimalni protok: 500 Mbps Protok: 10 / 100 Mbps Priključci: 1x RJ-45 Standardi žične mreže: IEEE 1901 (HomePlug AV),...

detaljnije >
8.830 - 11.890 dinUporedi Cene Prodavaca (8)
 

D-Link DSP-W115/E mydlink Wi-Fi SmartPlug

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Smart Plug (kontrola kućnih aparata preko pametnih telefona ili tableta) Mreža: Bežična Interfejs: Strujna mreža Standardi žične mreže: IEEE 802.3n Zaštita - WPS: Da Ostale karakteris...

detaljnije >
3.990 - 5.999 dinUporedi Cene Prodavaca (6)
 

D-Link Wireless N 300 Range Extender DAP-1320

- Osnovne karakteristike - Tip: Access Point Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Protok: 300Mbps Antene - Tip: Unutrašnja Broj: 2 Zaštita - WPA: Da WPA2: Da WPS: Da Ostalo - Upravljanje: Web konfigurisanje Ostalo...

detaljnije >
3.000 - 4.550 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link COVR-2202, Wireless AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System

- D-Link COVR-2202, Wireless AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System...

detaljnije >
28.990 - 34.299 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DPE-301GS 1 port Gigabit 30W PoE Spliter

- Osnovne karakteristike - Tip: PoE Splitter Mreža - Standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3 1000BASE-T, IEEE 802.3a/b, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3u 100BASE-TX Protokoli: CD, CSMA Protok: 10/100/1000Mb...

detaljnije >
4.978 - 5.000 dinUporedi Cene Prodavaca (2)
 

D-Link DCH-S150 mydlink Home Wi-Fi Motion Sensor WPS

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Wi-Fi Motion Sensor Mreža: Bežična Interfejs: Strujna mreža Frekventni opseg: 2.4GHz - 2.4835GHz Domet: 8m Standardi: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Wi-Fi Antene - Tip: Unu...

detaljnije >
990 - 3.276 dinUporedi Cene Prodavaca (3)
 

D-Link DCH-S220 mydlink Home Wi-Fi Siren

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Wi-Fi Siren Mreža: Bežična Interfejs: Strujna mreža Frekventni opseg: 2.4GHz - 2.4835GHz Standardi: IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Wi-Fi Antene - Tip: Unutrašnje Broj: 2 Zaštita - WPA: D...

detaljnije >
4.032 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link COVR-C1203, AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System

- D-Link COVR-C1203, AC1200 Dual Band Whole Home Mesh Wi-Fi System...

detaljnije >
22.990 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link DCH-S150E mydlink Home Wi-Fi Motion Sensor

D-LINK DCH-S150/E mydlink Home Wi-Fi Motion Sensor,...

detaljnije >
999 - 6.010 dinUporedi Cene Prodavaca (5)
 

D-Link DCH-G020 mydlink Home Wi-Fi Connected Hub

- Osnovne karakteristike - Tip: Home Wi-Fi Connected Hub Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Wi-Fi Frekventni opseg: 2.4GHz Žična mreža - Protok: 10/100Mbps Protokoli žične mreže: TCP/IP Zaštita - ...

detaljnije >
24.990 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link music extender DCH-M225

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Wi-Fi Audio Extender Mreža: Žična Interfejs: 3.5mm audio, Strujna mreža Frekventni opseg: 2.4GHz - 2.4835GHz Standardi: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Antene - Tip: Unutrašn...

detaljnije >
5.150 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link Powerline 500 HD HomePlug AV Passthrough Starter Kit, DHP-P509AV, Par

- Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Mrežna karta / adapter Mreža: Žična Interfejs: Strujna mreža Protok: 10 / 100 Mbps Priključci: 1x RJ-45 Standardi žične mreže: IEEE 1901 (HomePlug AV), IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet), IEEE...

detaljnije >
6.550 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link DMC-515SC

SC Media Converter Module (Single-mode Fiber 15km) 10BASET/100BASE-TX,...

detaljnije >
20.890 dinCena Prodavaca (1)
 

D-Link DHP-328AV PowerLine AV 2-Port Mini mrežni adapter

D-Link DHP-328AV PowerLine AV 2-Port Mini Adapter,...

detaljnije >
4.320 dinCena Prodavaca (1)